Один день в Миколаєві

    Що я знала про Миколаїв, перед тим, як відвідала його? Нічого. Чесно. Знала, лише те, що місто знаходиться на березі річки і там будують кораблі. Все. Уявляла його трохи Житомиром, трохи Сумами. Чому я Сумую за Сумами, Ви вже мабуть знаєте. Всі туристи їдуть в Миколаївський зоопарк, і він того вартий. Про зоопарк буде окремий пост.

IMG_9397
Краєвид поряд з набережною

  Мене Миколаїв засмутив. Я не очікувала архітектури чи галерей, але враховуючи те, що місто стоїть на стику річок Інгул і Південний Буг – я очікувала прогулятись на гарній набережній з вуличнимим музикантиами. Якось так. Мене засмутило місто, бо навіть гарні будинки обліплені рекламою, а в старовинних церквах стоять пластикові вікна. Таке відчуття що, жителі намагаються приховати все красиве. Дуже рідко можна побачити гарний будинок без реклами.

IMG_9396

IMG_9424

  Ще гуляючи центром, можна побачити дуже дивні приклади сучасного мистецтва. Наприклад, ця рожева квітка:

IMG_9400

Але загалом, можна побачити дуже цікаві деталі:

IMG_9390
Шпиль будівлі
IMG_9384
Червоні ліхтарі

    Місто живе за рахунок численних суднобудівних заводів, про це нагадують закинуті кораблі в центрі міста. Якщо чесно, трохи моторошно, але при бажанні з них можна зробити привабливі туристичні об’єкти.

IMG_9408

IMG_9407

   Але не все так сумно, на річці можна побачити велику кількість яхт чи прогулянкових катерів.

IMG_9403

IMG_9398

  Пішохідна вулиця в місті з’являється тільки ввечері. Звичайну вулицю в центрі перекривають від руху авто. Виходить багато місця, але втрачається атмосферність пішохідних вулиць. Там дуже багато продають морозива, просто морозивний край. І не дивно, бо місто дійсно назване на честь святого Миколая, бо перше судно, яке було побудоване в місто, носило назву “Святий Миколай”. У мене святий Миколай асоціються з солодощами і смаколиками.

IMG_9429

   Чи варто їхати в Миколаїв? Вирішувати Вам. А вже скоро розкажу чим мене так вразив Миколаївський зоопарк і чому туди варто їхати.

Чи варто поїхати в Мінськ?

Одеса без моря

Один день в Івано – Франківську

5 місць в Індії, які варто відвідати

Гамбург: загальні враження

Published by

vombatravel

Журналістка, блогерка, мандрівниця, цікавлюсь мандрами і проектами, які пов'язані із дослідженням побуту, релігії і культури різних країн та міст України.